Zgrupowanie młodzieżowej reprezentacji Polski kobiet za nami!

17.01.2021

W miniony weekend we Wrześni odbyło się otwarte zgrupowanie młodzieżowej reprezentacji Polski kobiet. Wydarzenie to jest pierwszym krokiem w drodze na Mistrzostwa Europy w kategorii wiekowej U20.

Trenerem głównym kadry jest Jay Watts, a jego asystentkami nasze trenerki - Klaudia Majorczyk, Anna Walas oraz Malwina Dziombra.

Ponad 30 młodych zawodniczek wzieło udział w 5 sesjach treningowych podczas, których szlifowały swoje umiejętności techniczne, ale również taktyczne i grę drużynową. Cieszy nas, że młodzieżowy lacrosse rośnie w siłę i daje nadzieję na rozwój tej wyjątkowej dyscypliny w naszym kraju.

W planie na ten rok są kolejne weekendowe zgrupowania, przylot trenera Jay'a Watts'a do Polski w okresie wakacyjnym oraz pierwsze sparingi z drużynami zza granicy. Trzymamy kciuki, aby sytuacja epidemiczna pozwoliła na realizację tych wszystkich planów!

Zgłoś swoją szkołę

Wypełnij poniższy formularz lub skontaktuj się z nami i zyskaj okazję do wprowadzenia tego niesamowitego sportu do swojej szkoły. Oferujemy sprzęt do gry, materiały szkoleniowe oraz wsparcie naszych trenerów.

Sprzęt sportowy
Materiały szkoleniowe
Wsparcie naszych trenerów

Masz pytania? Napisz do nas!

kontakt@lakros.pl

Galeria zdjęć