Konkurs

Pierwsza szkoła, która zbierze grupę minimum 15 uczniów wraz z nauczycielką lub nauczycielem wychowania fizycznego, którzy wezmą udział w szkoleniu na instruktora lacrosse, otrzyma od nas komplet sprzętu do gry, plany zajęć oraz wsparcie naszych trenerów na cały rok szkolny. Zgłoszenia prosimy składać poprzez formularz na dole strony lub mailowo.

Sprzęt dla
Twojej szkoły

Do rozpoczęcia przygody z lacrosse niezbędny jest sprzęt do gry - kije oraz piłki. Same zajęcia mogą odbywać się zarówno na sali gimnastycznej jak i na szkolnych boiskach. Dzięki pozyskanemu wsparciu ze strony naszych partnerów i sponsorów dysponujemy sprzętem, który możemy użyczyć Twojej szkole i uczniom, aby mieli okazję zapoznać się z nim i złapać bakcyla. Oprócz kijów i piłek oferujemy komplet znaczników dwustronnych, materiały treningowe i szkoleniowe oraz wsparcie naszych trenerów. Przeprowadzimy dla Was szkolenie na instruktora lacrosse, zorganizujemy wspólne treningi z zawodniczkami z innych szkół oraz międzyszkolne i międzynarodowe turnieje.

Zgłoś swoją szkołę

Wypełnij poniższy formularz lub skontaktuj się z nami i zyskaj okazję do wprowadzenia tego niesamowitego sportu do swojej szkoły. Oferujemy sprzęt do gry, materiały szkoleniowe oraz wsparcie naszych trenerów.

Sprzęt sportowy
Materiały szkoleniowe
Wsparcie naszych trenerów

Masz pytania? Napisz do nas!

kontakt@lakros.pl

Galeria zdjęć